Teléfonos de interese



Centraliña: 981.944.000



Fax: 981.944.028



Bombeiros: 080



Policía Local: 092

Negociado Teléfono Área Email
Atención cidadá 981.944.000 Alcaldía atencioncidada@ferrol.es
Gabinete de prensa 981.944.013 Alcaldía gabineteprensa@ferrol.es
Normalización lingüística 981.944.014 Alcaldía gnl@ferrol.es
Protocolo 981.944.011 Alcaldía protocolo@ferrol.es
Xefe de gabinete 981.944.011 Alcaldía alcaldia@ferrol.es
Benestar social 981.944.230 Benestar social
Unidade básica da Zona Centro 981.944.232 Benestar social
Unidade básica da Zona Rural 981.944.236 Benestar social
Unidade básica de Caranza 981.944.233 Benestar social
Unidade básica Zona Ensanches 981.944.234 Benestar social
Cemiterios 981.944.070 Cemiterios
Arquivo 981.944.185 Cultura arquivo@ferrol.es
Biblioteca Central 981.944.182 Cultura biblioteca@ferrol.es
Biblioteca de Caranza 981.944.183 Cultura
Biblioteca do Inferniño 981.944.184 Cultura
Carballo Calero 981.944.186 Cultura
Centro Cívico de Caranza 981.944.189 Cultura
Centro Torrente Ballester 981.944.187 Cultura
Cultura 981.944.180 Cultura cultura@ferrol.es
Teatro Jofre 981.944.244 Cultura
Educación 981.944.220 Cultura e educación educacion@ferrol.es
Parque Aquaciencia 981.944.221 Cultura e educación aquaciencia@ferrol.es
Deportes 981.944.200 Deportes deportes@ferrol.es
Pavillón A Malata 981.944.203 Deportes
Pavillón As Ánimas 981.944.207 Deportes
Pavillón Caranza 981.944.204 Deportes
Pavillón Esteiro 981.944.206 Deportes
Piscina da Malata 981.371.22 Deportes
Facenda 981.944.041 Economía e facenda facenda@ferrol.es
Intervención xeral 981.944.040 Economía e facenda intervencion@ferrol.es
Patrimonio 981.944.042 Economía e facenda patrimonio@ferrol.es
Recadación 981.944.045 Economía e facenda
Tesouraría 981.944.044 Economía e facenda tesoureria@ferrol.es
Alumeado 900.101.976 / 981.634.020 Emerxencias
Bombeiros 080 Emerxencias bombeiros@ferrol.es
Policía Local 092 Emerxencias policialocal@ferrol.es
Recollida de enseres (Urbaser) 981.33.30.34 Emerxencias info@urbaser.com
Servizo de augas (Emafesa) 981.369.012 Emerxencias info@emafesa.com
Centro de Emprego 981.944.195 Emprego emprego@ferrol.es
BNG 981.944.031 Grupos políticos bng@ferrol.es
Ciudadanos (C's) 981.944.000 Ext: 677 Grupos políticos ciudadanos@ferrol.es
Ferrol en común 981.944.035 Grupos políticos ferrolencomun@ferrol.es
Partido Popular (PP) 981.944.033 Grupos políticos pp@ferrol.es
PSOE 981.944.034 Grupos políticos psoe@ferrol.es
Aula de Exoloxía Urbana 981.944.222 Medio Ambiente aeu@ferrol.es
Medio ambiente 981.944.160 Medio Ambiente medioambiente@ferrol.es
Xuventude 981.944.250 Mocidade xuventude@ferrol.es
Muller 981.944.124 Muller muller@ferrol.es
Obras públicas 981.944.051 Obras públicas
Centro de Recursos Informáticos 981.944.026 Organización cri@ferrol.es
Conserxería 981.944.025 Organización
Estatística 981.944.024 Organización estatistica@ferrol.es
Oficina Organización 981.944.021 Organización
Recursos Humanos 981.944.022 Organización
Rexistro 981.944.023 Organización
Secretaría Xeral 981.944.020 Organización
Participación cidadá e modernización municipal 981.944.00 Ext. 219 Participación cidadá e modernización municipal participacion@ferrol.es
Punto limpo 981.325.139 Punto limpo
Mercado da Magdalena 981.944.151 Sanidade, Consumo e Mercados
Sanidade, Consumo e mercados 981.944.150 Sanidade, Consumo e Mercados
Agrupación de Voluntarios de Protección Civil 981.320.000 Seguridade proteccioncivil@ferrol.es
Atestados 981.944.144 Seguridade atestados@ferrol.es
Centraliña da Policía Local 981.944.092 Seguridade
Centraliña de bombeiros 981.944.080 Seguridade
Depósito de coches 981.373.130 Seguridade
Parque móbil 981.944.147 Seguridade
Policía Verde 981.944.145 Seguridade
Seguridade 981.944.141 Seguridade policialocal@ferrol.es
Xefatura da Policía Local 981.944.142 Seguridade
Servizos / Zona Rural 981.944.071 Servizos e zona rural
Turismo 981.944.272 Turismo ferrolturismo@ferrol.es
Inspección e disciplina 981.944.063 Urbanismo
Licenzas 981.944.064 Urbanismo
Oficina de Rehabilitación 981.944.065 Urbanismo
Planeamento e Xestión 981.944.062 Urbanismo
Urbanismo 981.944.061 Urbanismo urbanismo@ferrol.es

Utilizamos cookies propias e de terceiros para mellorar a experiencia de navegación, e ofrecer contidos personalizados. Ao continuar coa navegación entendemos que se acepta a nosa política de cookies.

Pechar