Corporación municipal

Ángel Mato Escalona

Ángel Mato Escalona

Email: angel.mato@ferrol.es

Alcalde

Ampliar

Maite Deus Trasobares

Maite Deus Trasobares

Email: mdeus@ferrol.es

2ª Tenente de Alcalde e Concelleira Delegada da Area de Economía, Facenda e Patrimonio, Recursos Humanos, Emprego, Promoción Económica, Turismo, Estatística e Edusi

Ampliar

Antonio Golpe Díaz

Antonio Golpe Díaz

Email: agolpe@ferrol.es

1° Tenente de Alcalde e Concelleiro Delegado da Area de Cultura, Educación, Universidade, Deportes e Festas

Ampliar

Eva Martínez Montero

Eva Martínez Montero

Email: emartinezm@ferrol.es

Concelleira Delegada da Área de Benestar Social e Patrimonio Histórico

Ampliar

Germán Costoya Casas

Germán Costoya Casas

Email: gcostoya@ferrol.es

Concelleiro Delegado da Área de Seguridade e Tráfico, Mercados, Consumo, Sanidade e Benestar Animal

Ampliar

Ana Lamas Villar

Ana Lamas Villar

Email: ana.lamas@ferrol.es

Concelleira Delegada da Área de Servizos, Obras, Medio Ambiente, Zona Rural e Participación Cidadá

Ampliar

Julián Reina Villalón

Julián Reina Villalón

Email: jreina@ferrol.es

Concelleira Delegado da Área de Urbanismo e Infraestructuras, Mobilidade, Vivenda e Rehabilitación, Contratación, Centro de Recursos Informáticos e Organización Interna

Ampliar

Cristina Prados Rubio

Cristina Prados Rubio

Email: cprados@ferrol.es

Concelleira Delegado da Área de Muller, Igualdade, Xuventude, Minorias Étnicas e Normalización Lingúistica

Ampliar

José Manuel Rey Varela

José Manuel Rey Varela

Email: jmrey@ferrol.es

Concelleiro/a do Partido Popular (PP)

Ampliar

Martina Aneiros Barros

Martina Aneiros Barros

Email: maneiros@ferrol.es

Concelleiro/a do Partido Popular (PP)

Ampliar

Alejandro Padilla Rodríguez

Alejandro Padilla Rodríguez

Email: apadilla@ferrol.es

Concelleiro/a do Partido Popular (PP)

Ampliar

Viví Suárez Taibo

Viví Suárez Taibo

Email:

Concelleiro/a do Partido Popular (PP)

Ampliar

Susana Sanjurjo Fraga

Susana Sanjurjo Fraga

Email:

Concelleiro/a do Partido Popular (PP)

Ampliar

Rosa María Martínez Beceiro

Rosa María Martínez Beceiro

Email: rmartinez@ferrol.es

Concelleiro/a do Partido Popular (PP)

Ampliar

Ricardo Aldrey Rey

Ricardo Aldrey Rey

Email:

Concelleiro/a do Partido Popular (PP)

Ampliar

María Del Carmen García Fraga

María Del Carmen García Fraga

Email: mcgarciaf@ferrol.es

Concelleiro/a do Partido Popular (PP)

Ampliar

José Tomé López

José Tomé López

Email: jtomel@ferrol.es

Concelleiro/a do Partido Popular (PP)

Ampliar

Javier Díaz Mosquera

Javier Díaz Mosquera

Email:

Concelleiro/a do Partido Popular (PP)

Ampliar

Ana Leira Hermida

Ana Leira Hermida

Email: aleira@ferrol.es

Concelleiro/a do Partido Popular (PP)

Ampliar

María Elvira Miramontes

María Elvira Miramontes

Email:

Concelleiro/a do Partido Popular (PP)

Ampliar

Jorge Suárez Fernández

Jorge Suárez Fernández

Email: jsuarez@ferrol.es

Concelleiro/a de Ferrol en Común (Fec)

Ampliar

Xiana López Penedo

Xiana López Penedo

Email: xlopez@ferrol.es

Concelleiro/a de Ferrol en Común (Fec)

Ampliar

Jesús Basterrechea López

Jesús Basterrechea López

Email: sbasterrechea@ferrol.es

Concelleiro/a de Ferrol en Común (Fec)

Ampliar

Antonio Iván Rivas Rico

Antonio Iván Rivas Rico

Email:

Concelleiro/a do Bloque Nacionalista Galego (BNG)

Ampliar

María do Mar López González

María do Mar López González

Email: mmlopez@ferrol.es

Concelleiro/a do Bloque Nacionalista Galego (BNG)

Ampliar

Utilizamos cookies propias e de terceiros para mellorar a experiencia de navegación, e ofrecer contidos personalizados. Ao continuar coa navegación entendemos que se acepta a nosa política de cookies.

Pechar