Direccións electrónicas

Nome Partido político Email
Ángel Mato Escalona PSOE angel.mato@ferrol.es
Maite Deus Trasobares PSOE mdeus@ferrol.es
Antonio Golpe Díaz PSOE agolpe@ferrol.es
Eva Martínez Montero PSOE emartinezm@ferrol.es
Germán Costoya Casas PSOE gcostoya@ferrol.es
Ana Lamas Villar PSOE ana.lamas@ferrol.es
Julián Reina Villalón PSOE jreina@ferrol.es
Cristina Prados Rubio PSOE cprados@ferrol.es
José Manuel Rey Varela Partido Popular jmrey@ferrol.es
Martina Aneiros Barros Partido Popular maneiros@ferrol.es
Alejandro Padilla Rodríguez Partido Popular apadilla@ferrol.es
María Victoria Suárez Taibo Partido Popular

-

Susana Sanjurjo Fraga Partido Popular

-

Rosa María Martínez Beceiro Partido Popular rmartinez@ferrol.es
Ricardo Aldrey Rey Partido Popular

-

María Del Carmen García Fraga Partido Popular mcgarciaf@ferrol.es
José Tomé López Partido Popular jtomel@ferrol.es
Javier Díaz Mosquera Partido Popular

-

Ana Leira Hermida Partido Popular aleira@ferrol.es
María Elvira Miramontes Más Partido Popular

-

Jorge Suárez Fernández Ferrol en Común jsuarez@ferrol.es
Xiana López Penedo Ferrol en Común xlopez@ferrol.es
Jesús Basterrechea López Ferrol en Común sbasterrechea@ferrol.es
Antonio Iván Rivas Rico BNG

-

María do Mar López González BNG mmlopez@ferrol.es

Utilizamos cookies propias e de terceiros para mellorar a experiencia de navegación, e ofrecer contidos personalizados. Ao continuar coa navegación entendemos que se acepta a nosa política de cookies.

Pechar